Idea tego bloga.

Bardzo długo nosiłem się z myślą założenia bloga. Dziś następuje ten dzień i cieszę się że będę mógł publicznie pokazać swoje zdjęcia w tej bądź co bądź bezpośredniej formie. Na tym blogu pragnę publikować swoje prace z projektów komercyjnych oraz fotografie, które wykonuję dla przyjemności. Być może odważę się napisać jakieś krótkie przemyślenia, choć nie będzie to proste gdyż moim naturalnym językiem opisu świata jest obraz. Znajdą się tutaj fotografie z różnych dziedzin także tych, którymi zajmuje się zawodowo – głównie fotografii ślubnych. To ta dziedzina stanowi lwią część moich komercyjnych działań. Pomimo tego iż wielu próbuje dyskredytować fotografów ślubnych jako poważnych twórców to ja pragnę wynosić tą dziedzinę na, jak mam nadzieję wysoki poziom artystyczny i odnajdywać w niej nową jakość.

Jeśli  odnajdziesz tutaj coś co wzbudzi u Ciebie pozytywne emocje lub też poruszy Cię do głębi to będzie to dla mnie największa nagroda.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że w dzisiejszym świecie wielu pragnie by ich fotografia była oglądana i doceniona. Jetem w tym względzie realistą – przeładowany fotografią świat a zwłaszcza internet nie sprzyja kontemplacji obrazu. Jednak jeśli zdobędziesz się drogi Widzu na ten wysiłek i poświęcisz swój czas by patrzeć – na ten, jak pisała Susan Sontag „heroizm widzenia”, możesz być pewien,  dałem z siebie wszystko byś się nie zawiódł…

Zapraszam…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s